Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
Muzeum.skHľadať
 
 

Muzeum.SK

Piknik v meste

Typ akcie:
Považské múzeum v Žiline
Dátum:
15.6.2019
Do:
15.6.2019
Čas:
Popis:
Poďte stráviť sobotu plnú pohody, oddychu a kvalitného jedla. Aj tento rok pre Vás pripravujeme kuchárske šou na hlavnom pódiu, kde sa predvedie známy český šéfkuchár Radek Šubrt. Okrem iných sa predstaví Žilinský klub kuchárov a cukrárov pod taktovkou Milana Bušovského a executive chef Daniel Hrivňák, ktorého mnohí poznáte z relácie Teleráno. Vďaka Château Gbeľany vystúpi na pódiu aj skvelý Juraj Struhar. Máte radi funky a zamatové hlasy? Podvečer to na pódiu rozprúdi Katarina Korcek s kapelou. Pre detičky budeme mať veľké Piknikové ihrisko, kde sa spolu s Curaprox Slovensko budú učiť ako na zúbky. Akadémia prvej pomoci príde s figurínami a lektormi, pripravené budú tiež edukačné hry. Separujeme a zbierame vrchnáčiky pitného režimu, ktorý aj tento rok pre nás zastrešila Mitická. Taktiež sa snažíme, aby takýto druh odpadu nevznikal. Spoločne so Slovnaft zbierame použitý olej. Prineste nazbieraný z domu a získajte poukaz na nákup paliva!
Vstupné na podujatie: 3 eurá /dospelý, 1 euro / dieťa od 3 rokov. Predpredaj spustíme čoskoro aj s darčekom na vstupenky.

Reklama

Vyberte si príjemné ubytovanie na Slovensku blízko kultúrnych pamiatok a múzeí. Ak po obhliadke múzea budete chcieť zrelaxovať s rodinou v termálnej vode, určite si nenechajte ujsť dovolenku a ubytovanie Veľký Meder. Budete zaručene spokojný, plný elánu a života do ďalších dní. Ak Vás láka dovolenka v Česku, rezervujte si ju na stránkach: ubytování Jižní Morava alebo na horách v sekcii: ubytování Krkonoše, kde si hlavne v zime výborne zalyžujete.

Ak sa chystáte na výlet v Čechách a baví Vás história, tipy na výlet s touto tématikou nájdete na weboch múzeá v ČR alebo hrady a zámky v ČR.

Aktuality z múzeí a galérií

Kalendárium Liptovského múzea v Ružomberku

Kalendárium Liptovského múzea v Ružomberku na rok 2019 nájdete aj tu:
http://liptovskemuzeum. ...viac...


 

Kalendárium Tekovského múzea v Leviciach


 

Ponuka prednášok Tekovského múzea v Leviciach na rok 2019


 

Program Stredoslovenského múzea na mesiac jún 2019

Program Stredoslovenského múzea v Banskej Bystrici na mesiac jún 2019
viac...


 

Komplexná obnova hradu Krásna Hôrka dostala reálne základy, projekt napreduje

Komplexný projekt obnovy hradu Krásna Hôrka a jeho okolia, ktorý je najrozsiahlejším v histórii hrad ...viac...


 

Reklama

ISSN 1336-4693

TopList - od 2.4.2004

dnes je: 16.6.2019

meniny má: Blanka, Bianka

podrobný kalendár

facebook - Muzeum.SK

facebook - Noc múzeí a galérií

Reklama

webygroup

7075267

16.6.2019
ÚvodÚvodná stránka