Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3
Muzeum.skHľadať
 
 

Muzeum.SK

Noc múzeí a galérií – Čaj o(d) piatej u Bendíkov

Typ akcie:
Horehronské múzeum v Brezne
Dátum:
19.5.2018
Do:
19.5.2018
Čas:
Popis:

Pri príležitosti Medzinárodného dňa múzeí sa aj tento rok uskutoční celoeurópske podujatie realizované pod patronátom Rady Európy – Noc múzeí a galérií. Počas tohto dňa sa múzeá snažia poukázať aj na iné stránky svojej činnosti, ponúkajú možnosť neformálneho vzdelávania, kultúrneho oddychu a otvárajú svoje brány vo večerných hodinách.
Horehronské múzeum v Brezne pri tejto príležitosti organizuje podujatie Čaj o(d) piatej u Bendíkov, počas ktorého budú môcť návštevníci ochutnať v iluzívnej kaviarni pri čítaní inzerátov, dobových časopisov a hraní spoločenských hier dobroty od pani Katky, čaj aj kávu z čajovne Čajomila. Pripravené sú  dve komentované prehliadky – v národopisnej a historickej expozícii a prehliadky aktuálnych výstav. Celé podujatie za súmraku uzavrie veselohra Tajomný mešec odohraná Divadelným ochotníckym súborom Terézie Vansovej z Rimavskej Píly.

Reklama

Vyberte si príjemné ubytovanie na Slovensku blízko kultúrnych pamiatok a múzeí.
Ak po obhliadke múzea budete chcieť zrelaxovať s rodinou v termálnej vode, určite si nenechajte ujsť dovolenku a ubytovanie Veľký Meder. Budete zaručene spokojný, plný elánu a života do ďalších dní.

www.AutodielyOnline24.sk

Ak sa chystáte na výlet v Čechách a baví Vás história, tipy na výlet s touto tématikou nájdete na weboch múzeá v ČR alebo hrady a zámky v ČR.

Aktuality z múzeí a galérií

Reklama

Páči sa vám nová stránka?
 
 
93%

 
 
 
7%

 

ISSN 1336-4693

TopList - od 2.4.2004

dnes je: 26.5.2018

meniny má: Dušan

podrobný kalendár

facebook - Muzeum.SK

facebook - Noc múzeí a galérií

Reklama

webygroup

1043407

26.5.2018
ÚvodÚvodná stránka