Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3
Muzeum.skHľadať
 
 

Muzeum.SK

Nedeľný piknik

Typ akcie:
Slovenské poľnohospodárske múzeum v Nitre
Dátum:
17.6.2018
Do:
17.6.2018
Čas:
14:00 - 18:00
Popis:

Už 17. júna 2018 od 14:00 do 18:00 budete môcť  zažiť nedeľný piknik v Slovenskom ľnohospodárskom múzeu v Nitre. Takmer letné popoludnie spestria rôzne sprievodné aktivity, hudba, divadelné predstavenie a nebude chýbať ani občerstvenie.

Najmenších návštevníkov privítame na našom detskom ihrisku, kde bude pre nich prichystané kreslenie aj knihy.  Môžu sa previezť na koni, detskom elektrickom vláčiku či Nitrianskou poľnou železnicou. Divadielko Svetielko zahrá interaktívne humorné predstavenie  O drakoch a princeznách.

V tvorivých dielňach si môžete vyskúšať prácu s rozličným materiálom a v náučno- zábavnej hre sa dozviete, čo ste možno nevedeli o predmetoch z histórie. V priestoroch známeho Konzumu si prejdete zaujímavú výstavu a oddýchnete si pri našej tradičnej šálke Melta kávy. V pravidelných komentovaných vstupoch si prezriete sprístupnené objekty skanzenu a pop-folkový hudobník a pesničkár Ado Juráček zahrá niečo zo svojej tvorby.

Určite Vám zachutí kvalitná čokoláda z Rosetta coffee shopu, dobrá káva alebo pestrá ponuka nášho bufetu.

Skúste nechať autá doma, vezmite si košík, deku, loptu či bedminton, zavolajte priateľov a oddýchnite si  u nás v múzeu.

Reklama

Vyberte si príjemné ubytovanie na Slovensku blízko kultúrnych pamiatok a múzeí.
Ak po obhliadke múzea budete chcieť zrelaxovať s rodinou v termálnej vode, určite si nenechajte ujsť dovolenku a ubytovanie Veľký Meder. Budete zaručene spokojný, plný elánu a života do ďalších dní.

www.AutodielyOnline24.sk

Ak sa chystáte na výlet v Čechách a baví Vás história, tipy na výlet s touto tématikou nájdete na weboch múzeá v ČR alebo hrady a zámky v ČR.

Aktuality z múzeí a galérií

Reklama

ISSN 1336-4693

TopList - od 2.4.2004

dnes je: 25.6.2018

meniny má: Olívia, Tadeáš

podrobný kalendár

facebook - Muzeum.SK

facebook - Noc múzeí a galérií

Reklama

webygroup

1382992

25.6.2018
ÚvodÚvodná stránka